A-klasa - kolejka: 14 LKS Dąbrowa Chełmińska - LKS Kamionka Kamień Krajeński

Utworzono: 24 marzec 2015
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-1 LKS Kamionka Kamień Krajeński

 

Wyjazdowym meczem z Dąbrową Chełmińską rozpoczęli zmagania w rundzie wiosennej Seniorzy Kamionki Kamień Krajeński. W pierwszym spotkaniu o punkty w tym roku drużyna zaprezentowała się obiecująco,

tworząc sobie wiele sytuacji podbramkowych i rzadko dopuszczając przeciwnika pod własną bramkę. Po dobrym początku spotkania i wyraźnej przewadze nasza drużyna straciła bramkę w 30 min. po dość przypadkowej akcji. W drugiej połowie trwał napór na bramkę gospodarzy, brakowało jednak trochę szczęścia. W jednej z sytuacji Mariusz Haliniak trafił w poprzeczkę, w innej Dawid Kobus będąc w dogodnej sytuacji minimalnie przestrzelił. W końcówce spotkania w polu karnym faulowany był Arkadiusz Fridehl, sędzia bez wahania pokazał "11". Rzut karny na gola zamienił powracający po kontuzji Mariusz Haliniak. Po straconej bramce gospodarzom wyraźnie puściły nerwy, jeden z zawodników wdał się w przepychankę ze strzelcem wyrównującej bramki, za co obejrzał czerwoną kartkę. Po kilku minutach, jeden z rywali najpierw popchnął, po czym próbował uderzyć głową Łukasza Krauze. Sędzia, mimo że całe zdarzenie dobrze widział ukarał piłkarza Dąbrowy tylko żółtą kartką. Wynik już do końca spotkania nie uległ zmianie.    

  Raport meczowy  

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję