A-klasa - kolejka: 14 Tartak Wudzyn - LKS Kamionka Kamień Krajeński

Utworzono: 29 listopad 2016
Tartak Wudzyn tartak wudzyn srednie 0:3 lks kamionka kamien krajenski srednie LKS Kamionka Kamień Krajeński

Wygrana w pierwszym meczu rundy wiosennej!

Ostatnim meczem jesieni był mecz I kolejki rundy rewanżowej rozgrywany awansem. Na spotkanie udaliśmy się do Tartaka Wudzyn. Jest to rywal dla nasz szczególnie niewygodny na wyjeździe. Już na początku spotkania na czystą pozycję wychodził Dawid Chmarzyński, jednak w ostatnim momencie piłkę z pod nóg zdołali wybić Mu obrońcy. Po 11 minutach prowadziliśmy 1:0. Dobre podanie otrzymał Jakub Bratz i technicznym strzałem nad bramkarzem umieścił piłkę w bramce. Kolejną groźną akcję przeprowadziliśmy prawą stroną boiska, dośrodkowywał Mateusz Binger, piłka trafiła wprost na głowę Bartosza Lepaka, który uderzył z 8 metra. Tylko bramkarz gospodarzy wie w jaki sposób zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Po kilku minutach na strzał z dystansu zdecydował się Dariusz Spica, piłka po jego strzale niestety trafiła tylko w poprzeczkę. Tuż przed przerwą ponownie bramkarza Tartaka mógł pokonać Jakub Bratz, jednak z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad bramką. Gospodarze w pierwszej części spotkania tylko raz poważnie zagrozili naszej bramce, na nasze szczęście zawodnik będący na czystej pozycji poślizgnął się przed strzałem i niebezpieczeństwo zdołali zażegnać obrońcy. 

W drugiej części spotkania dwie dogodne okazje na podwyższenie wyniku miał Dawid Chmarzyński jednak nie potrafił pokonać dobrze dysponowanego bramkarza gospodarzy. Tartak z minuty na minutę grał coraz odważniej atakując większa ilością graczy. Przyniosło to efekt w 74 minucie kiedy to doprowadził do wyrównania. Wszystko wskazywało na podział punktów. W 89 minucie spotkania dobre podanie otrzymał Arkadiusz Fridehl, wygrał pojedynek 1 na 1 z obrońcą w polu karnym i atomowym strzałem pod poprzeczkę zapewnił naszej drużynie zwycięstwo.

Po meczu okazało się, że w drużynie gospodarzy występował nieuprawniony zawodnik i związek zweryfikował zawody na 0:3 dla naszego zespołu.

Kolejne mecze ligowe z udziałem naszego zespołu wiosną... 

 

 

 

 

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję