A-klasa - kolejka: 13 Tucholanka Tuchola - LKS Kamionka Kamień Krajeński

Utworzono: 08 listopad 2016
MLKS Tucholanka Tuchola tucholanka tuchola srednie 3:0 lks kamionka kamien krajenski srednie LKS Kamionka Kamień Kraj.

Pierwsza część spotkania nie wskazywała, że spotkanie zakończy się takim zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy. Długimi momentami utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie rywala. Udało nam się nawet zdobyć bramkę, jednak sędzia dopatrzył się przewinienia przy strzale głową przez Bartosza Lepaka. Kilka razy prawą stroną ładnie przedarł się Dawid Chmarzyński jednak brakowało ostatniego celnego podania. Gospodarze także kilkukrotnie zagrozili naszej bramce jednak na posterunku był Bartłomiej Szafrański. Bardzo źle zaczęliśmy drugą część spotkania. Już w 2 minucie z obrońcami uporał się napastnik Gospodarzy i ładnym strzałem sprzed pola karnego umieścił piłkę w bramce. Po stracie gola nasza drużyna próbowała odrobić straty, grając bardziej ofensywnie. Przyniosło to skutek w postaci sytuacji do zdobycia bramki, zabrakło jednak nieco precyzji. Pierwszą dogodną sytuację miał Artur Bukowski, dośrodkowanie z prawej strony trafiło wprost na jego głowę, jednak strzał z 12 metrów przeleciał nad bramką. Kolejną groźną sytuację mieliśmy po rzucie rożnym, piłkę zagrywał Bartosz Lepak, ta trafiła do Dawida Chmarzyńskiego. Jego niezbyt mocny strzał z trudem z linii bramkowej wybili obrońcy. Nasza drużyna grająca coraz bardziej ofensywnie narażona była na szybkie kontry Tucholanki. Po jednym z prostopadłych padań, napastnik Gospodarzy znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie na 2:0. Po stracie drugiego gola, zupełnie zeszło z nas powietrze. Gospodarze jeszcze raz pokonali naszego bramkarza i spotkanie zakończyliśmy z trzema straconymi bramkami. Rundę jesienną kończymy na 7 miejscu z dorobkiem 21 pkt. na koncie (o jeden pkt mniej niż w zeszłym sezonie). Do rozegrania zostało nam jeszcze jedno spotkanie (mecz awansem z rundy wiosennej). W najbliższą niedzielę 13 listopada zmierzymy się w meczu wyjazdowym z drużyną Tartaka Wudzyn, początek spotkania o godzinie 13.00. 

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję