A-klasa - kolejka: 12 LKS Kamionka Kamień Krajeński - Fala Świekatowo

Utworzono: 04 listopad 2016
LKS Kamionka Kamień Kraj. lks kamionka kamien krajenski srednie 1:1 fala swiekatowo srednie Fala Świekatowo

Remis z dotychczasowym liderem!

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Wynik spotkania w 20 minucie otworzył Jakub Bratz, po zgraniu piłki przez Dariusza Spicę. Po kilku minutach ten sam zawodnik bliski był podwyższenia prowadzenia naszego zespołu, jednak w ostatniej chwili piłkę wygarnął obrońca. W pierwszej części spotkania goście specjalnie nie zagrozili naszej bramce, głównie grając długą piłką od własnej obrony. Druga część spotkania była zdecydowanie szybsza. Goście próbowali grać częściej po ziemi, czym zyskali lekką przewagę w środku pola. Poważnie zagrozili naszej bramce dwukrotnie. Po jednej z akcji zdobyli bramkę wyrównującą. Nasza drużyna pomimo nieco gorszej gry niż w pierwszej części spotkania także miała swoje szanse na strzelenie drugiej bramki. Na lewej stronie boiska z rywalami poradził sobie Wojciech Steinborn, dograł piłkę do Bartosza Lepaka, ten wypatrzył dobrze ustawionego na 16 metrze Tomasza Mrugalskiego, który zdecydował się na mocny strzał po ziemi, niestety piłka przeleciała minimalnie obok bramki. Kolejną dogodną sytuację zmarnował Artur Bukowski, który otrzymał idealne podanie z rzutu rożnego, będąc na czystej pozycji przeniósł piłkę nad bramką. Losy spotkania mógł jeszcze odmienić Bartosz Lepak. Długi wyrzut z autu w pole karne Wojciecha Karpacza przedłużył Tomasz Mrugalski, do piłki na 4 metrze doszedł Bartosz Lepak i głową skierował ją w światło bramki. Piłkę z trudem wyłapał bramkarz rywali. W 93 minucie goście mieli jeszcze rzut wolny z 20 metrów, na nasze szczęcie strzał powędrował wysoko nad naszą bramką.

Po spotkaniu był lekki niedosyt że nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu do końca. Optymistyczne jest to że wreszcie zagraliśmy dobre spotkanie w obronie. W kolejnym meczu zmierzymy się w Tucholi z Tucholanką. Początek spotkania w sobotę o godzinie 13.00.   

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję