A-klasa - kolejka: 12 LKS Kamionka Kamień Krajeński - Fala Świekatowo

Utworzono: 04 listopad 2016
LKS Kamionka Kamień Kraj. lks kamionka kamien krajenski srednie 1:1 fala swiekatowo srednie Fala Świekatowo

Remis z dotychczasowym liderem!

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Wynik spotkania w 20 minucie otworzył Jakub Bratz, po zgraniu piłki przez Dariusza Spicę. Po kilku minutach ten sam zawodnik bliski był podwyższenia prowadzenia naszego zespołu, jednak w ostatniej chwili piłkę wygarnął obrońca. W pierwszej części spotkania goście specjalnie nie zagrozili naszej bramce, głównie grając długą piłką od własnej obrony. Druga część spotkania była zdecydowanie szybsza. Goście próbowali grać częściej po ziemi, czym zyskali lekką przewagę w środku pola. Poważnie zagrozili naszej bramce dwukrotnie. Po jednej z akcji zdobyli bramkę wyrównującą. Nasza drużyna pomimo nieco gorszej gry niż w pierwszej części spotkania także miała swoje szanse na strzelenie drugiej bramki. Na lewej stronie boiska z rywalami poradził sobie Wojciech Steinborn, dograł piłkę do Bartosza Lepaka, ten wypatrzył dobrze ustawionego na 16 metrze Tomasza Mrugalskiego, który zdecydował się na mocny strzał po ziemi, niestety piłka przeleciała minimalnie obok bramki. Kolejną dogodną sytuację zmarnował Artur Bukowski, który otrzymał idealne podanie z rzutu rożnego, będąc na czystej pozycji przeniósł piłkę nad bramką. Losy spotkania mógł jeszcze odmienić Bartosz Lepak. Długi wyrzut z autu w pole karne Wojciecha Karpacza przedłużył Tomasz Mrugalski, do piłki na 4 metrze doszedł Bartosz Lepak i głową skierował ją w światło bramki. Piłkę z trudem wyłapał bramkarz rywali. W 93 minucie goście mieli jeszcze rzut wolny z 20 metrów, na nasze szczęcie strzał powędrował wysoko nad naszą bramką.

Po spotkaniu był lekki niedosyt że nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu do końca. Optymistyczne jest to że wreszcie zagraliśmy dobre spotkanie w obronie. W kolejnym meczu zmierzymy się w Tucholi z Tucholanką. Początek spotkania w sobotę o godzinie 13.00.