A-klasa - kolejka: 11 Dąb Potulice - LKS Kamionka Kamień Krajeński

Utworzono: 23 październik 2016
Dąb Potulice Dab srednie 5:5 lks kamionka kamien krajenski srednie LKS Kamionka Kamień Krajeński

Punkt uratowany w końcówce!

Bardzo dużo działo się na boisku w Potulicach. Szkoda zmarnowanych sytuacji z pierwszej połowy i aż 5  straconych bramek. Już w pierwszej minucie spotkania na czystą pozycję wyszedł Dawid Chmarzyński, jednak strzał zdołał na rzut rożny odbić bramkarz. Po chwili w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Tomasz Mrugalski, próbował go minąć lecz został zatrzymany. Kolejne sytuacje mieli Dariusz Spica, Wojciech Steinborn oraz ponownie Dariusz Spica. Jak to często bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą, bramkę zdobył zespół z Potulic. Tuż przed przerwą przepięknym strzałem w okienko od słupka podwyższyli na 2:0. Wydawało się że na przerwę zejdziemy z dwubramkową stratą. Nic podobnego! W 44 minucie bramkę kontaktową zdobył Dariusz Spica po świetnym dograniu od Dawida Chmarzyńskiego. Sędzia do pierwszej części spotkania doliczył minutę i to wystarczyło żebyśmy doprowadzili do remisu. Na dalekie podanie zdecydował się Wojciech Karpacz, do piłki doszedł Dariusz Spica, w polu karnym dograł do Tomasza Mrugalskiego, a Ten zdobył bramkę wyrównującą. 

Wydawało się że po przerwie pójdziemy za ciosem. Niestety, chwilę po wznowieniu gry na prowadzenie ponownie wyszli gospodarze. Po kilkunastu minutach było już 4:2. Po chwili bramkę kontaktową zdobył Tomasz Mrugalski. Na 10 minut przed końcem spotkania gospodarze mieli rzut wolny 20 metrów od naszej bramki. Uderzenie z trudem odbił Bartłomiej Szafrański, piłka trafiła jeszcze w słupek i została dobita przez jednego z graczy Dębu. Ponownie gospodarze wyszli na bezpieczne dwubramkowe prowadzenie. Nasza drużyna ponownie wzięła się za odrabianie strat. w 88 minucie spotkania do piłki dogrywanej z rzutu rożnego doszedł Tomasz Mrugalski, dograł ją wzdłuż bramki, a z najbliższej odległości bramkarza pokonał jeden z obrońców gospodarzy. W 93 minucie spotkania w środku pola piłkę otrzymał Szymon Tusznio, świetnym podaniem wypatrzył Tomasza Mrugalskiego, ten pognał z piłką w kierunku bramki rywala. Będąc w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza, do odbitej piłki doszedł Dariusz Spica i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę ustalił wynik spotkania na 5:5.  

W kolejnym meczu podejmować będziemy lidera rozgrywek drużynę Fali Świekatowo. Początek spotkania w niedzielę 30 października o godzinie 14.00.

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję