A-klasa - kolejka: 10 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

Utworzono: 23 październik 2016

IMG 2404 Kopiowanie

LKS Kamionka Kamień Krajeński lks kamionka kamien krajenski srednie 2:5 mlks krajna sepolno krajenskie srednie MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Porażka w derbach!

Pierwsza połowa to dominacja drużyny z Sępólna, która na zbyt wiele nam nie pozwoliła. Co prawda mogliśmy prowadzić bo w dogodnej sytuacji znalazł się Arkadiusz Fridehl jednak jego strzał głową nad bramkarzem przeleciał obok bramki. Z każdą minutą coraz groźniej atakowali goście. Wynik strzałem głową otworzył Artur Dądela, po kilku minutach za sprawą tego samego zawodnika było 0:2. Tuż przed przerwą do siatki trafił Bartłomiej Pastwik i było już 0:3. Większość zgromadzonych kibiców myślała, że jest już po meczu, jednak prawdziwe emocje były w drugiej połowie. Tuż po przerwie bramkę dla naszego zespołu zdobył Wojciech Steinborn. Po kilku minutach było już 2:3 tym razem do siatki rywali trafił Dawid Chmarzyński. Wydawało się że jesteśmy w stanie powalczyć przynajmniej o remis. Wtedy o sobie dał znać ponownie Artur Dądela. Prawą stroną przedarł się pod nasze pole karne i mocno dośrodkował przed bramkę. Do piłki doszedł Łukasz Kozina i sprytnym strzałem pokonał Karola Sowińskiego. Od tegoo momentu mocno zeszło powietrze z naszego zespołu. Wynik pod koniec spotkania ustalił Mariusz Mosek. 

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję