A-klasa - kolejka: 8 LKS Kamionka Kamień Krajeński - Victoria Niemcz

Utworzono: 03 październik 2016
LKS Kamionka Kamień Krajeński lks kamionka kamien krajenski srednie 1:0 niemcz sredni Victoria Niemcz

Podtrzymujemy zwycięska passę!

Ku naszemu zdziwieniu goście rozpoczęli mecz w 10-tkę mimo że mieli jeszcze rezerwowych na ławce, próbowaliśmy to wykorzystać i już na początku spotkania powinniśmy objąć prowadzenie, piłkę za plecy obrońców dogrywał Tomasz Mrugalski, na czystej pozycji znalazł się Dawid Chmarzyński jednak jego strzał nie znalazł drogi do bramki. Po chwili dośrodkowanie z lewego skrzydła minęło bramkarza i ponownie przed szansą stanął Dawid Chmarzyński, tym razem trochę zaskoczony całą sytuacją nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała obok bramki. W kolejnych minutach zdecydowaniej zaatakowali goście. Nie przełożyło się to na bezpośrednie sytuacje bramkowe, ale to przyjezdni dłużej utrzymywali się przy piłce i prowadzili grę. W 25 minucie spotkania mieliśmy rzut z autu na wysokości pola karnego. Dalekim wyrzutem tradycyjnie popisał się Wojciech Karpacz, piłkę przedłużył jeszcze Tomasz Mrugalski, a całą akcję wykończył Dariusz Spica i prowadziliśmy 1:0. Po chwili powinno być 2:0. Świetnym podaniem z głębi pola popisał się Wojciech Steinborn, wyprowadzając Dariusza Spicę na czystą pozycję. Nasz napastnik próbował mijać jeszcze bramkarza jednak zawodnik Victorii nie dał się zaskoczyć. Kolejną groźną sytuację stworzyliśmy po rzucie rożnym, dośrodkowywał Tomasz Mrugalski i zaledwie kilku centymetrów zabrakło Dariuszowi Spicy aby wbić piłkę do bramki z najbliższej odległości. W pierwszej części spotkania jeszcze dwukrotnie zakotłowało się pod bramką rywali z Niemcza. Najpierw bliski zdobycia bramki był Tomasz Mrugalski jednak jego strzał w ostatniej chwili na poprzeczkę sparował bramkarz gości. W kolejnej sytuacji bramkarz Victorii odbił piłkę przed pole karne, próbował go lobować Tomasz Mrugalski jednak strzał okazał się mocno niecelny. Pod koniec pierwszej części spotkania goście mieli pierwszą dogodną okazję do zdobycia bramki. Na nasze szczęście strzał napastnika Victorii poszybował nieco nad bramką. 

Druga połowa okazała się bardzo słaba w naszym wykonaniu. Głównie ograniczaliśmy się do defensywy. Goście z minuty na minutę coraz bardziej dominowali na boisku. Na nasze szczęście strzały rywali były albo niecelne albo zbyt słabe aby zaskoczyć Karola Sowińskiego. Dwukrotnie nasz bramkarz musiał popisać się swoimi nie małymi umiejętnościami. W pierwszej sytuacji na strzał sprzed pola karnego zdecydował się jeden z zawodników przyjezdnych, piłka odbiła się jeszcze od pleców jednego z naszych obrońców i zmierzała pod poprzeczkę naszej bramki, na szczęście Karol Sowiński zdołał sparować ją nad poprzeczkę. Po chwili nasza drużyna powinna prowadzić 2:0, w sytuacji 2x1 z obrońcą rywali znaleźli się Dariusz Spica i Tomasz Mrugalski jednak ostatnie podanie tego pierwszego było nieprecyzyjne i obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo. W 90 minucie powinno być 1:1. Z prawego skrzydła świetnie dośrodkowywał zawodnik z Niemcza, do piłki nagranej na 6 metrze najlepiej wyskoczył napastnik rywali i uderzył ją głową tuż przy słupku naszej bramki. Wydawało się, że piłka minie już linię bramkową jednak kolejny raz w tym sezonie fantastyczną interwencją popisał się Karol Sowiński i 3 pkt zostały w Kamieniu. 

W najbliższą sobotę w meczu wyjazdowym zmierzymy się z Rawysem Raciąż. Początek spotkania o godzinie 16.00. 

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję