A-klasa - kolejka: 7 Victoria Koronowo - LKS Kamionka Kamień Krajeński

Utworzono: 28 wrzesień 2016
Victoria Koronowo victoria koronowo srednie 1:2 lks kamionka kamien krajenski srednie LKS Kamionka Kamień Kraj.

IMG 1415 Kopiowanie

Victoria pokonana!

W 7 kolejce graliśmy w meczu wyjazdowym z Victorią Koronowo. Mecze w Koronowie należą do tych najtrudniejszych, tym razem udało się jednak wywieźć z tego trudnego terenu 3 pkt.

Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, którzy już w pierwszej akcji meczu mieli sytuację bramkową, na nasze szczęście piłka minimalnie minęła naszą bramkę. Na odpowiedź naszego zespołu nie trzeba było długo czekać. Dokładne podanie Tomasza Mrugalskiego trafiło do Dawida Chmarzyńskiego, ten w polu karnym ograł rywala i zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Piłka poszybowała wysoko nad bramką. Zawodnicy z Koronowa w pierwszych 15 minutach nie mogli sobie poradzić z wysokim pressingiem naszego zespołu. W 15 min. piłkę na połowie rywali odzyskał Dariusz Spica, zagrał do Tomasza Mrugalskiego, ten z kolei świetnie wypatrzył wychodzącego na czystą pozycję Dawida Chmarzyńskiego, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. Po chwili jeszcze raz zakotłowało się pod bramką Victorii, tym razem bliski szczęścia był Dawid Kobus jednak nie trafił czysto w piłkę. W pierwszej części spotkania Koronowo ograniczało się do strzałów z dystansu, z którymi problemów nie miał Karol Sowiński.

Drugą część spotkania zaczęliśmy od mocnego uderzenia. Piłkę po rzucie rożnym przechwycił Karol Sowiński, długim podaniem uruchomił Dawida Kobusa, który dostrzegł niepilnowanego na prawym skrzydle Dawida Chmarzyńskiego, ten świetnie dograł w pole karne. Całą akcję perfekcyjnym strzałem przy słupku z pierwszej piłki wykończył Dariusz Spica. Przez kilkanaście następnych minut gospodarze próbowali stworzyć sobie sytuacje bramkowe ale kończyło się to przeważnie na niedokładnych ostatnich podaniach. W 65 minucie dostaliśmy pierwsze poważne ostrzeżenie, kiedy to piłkę na piątym metrze zgrywał jeden z graczy Koronowa, na szczęście zawodnik będący 3 metry od naszej bramki nie trafił w piłkę. Nasza sytuacja skomplikowała się w 80 minucie spotkania kiedy drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu obejrzał Dawid Kobus i kończyliśmy mecz w 10. Gracze z Koronowa próbowali wykorzystać ten fakt i atakowali jeszcze mocniej. Udało im się zdobyć bramkę kontaktową w 87 minucie spotkania, po trzech dobitkach. Końcówka spotkania była bardzo nerwowa. W 93 minucie gracze Victorii mieli sytuację, po której powinni zdobyć bramkę wyrównującą, jednak szczęście było po naszej stronie i trzy punkty dla naszego zespołu stały się faktem.

W kolejnym spotkaniu podejmiemy na własnym boisku Victorię Niemcz. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 16.00.

>>>>Zapraszamy do fotogalerii<<<<