A-klasa - kolejka: 6 LKS Kamionka Kamień Krajeński - Myśliwiec Gostycyn

Utworzono: 18 wrzesień 2016
LKS Kamionka Kamień Krajeński lks kamionka kamien krajenski srednie 1:0 mysliwiec gostycyn srednie Myśliwiec Gostycyn

Kolejna wygrana!

Spotkanie zaczęło się od lekkiej przewagi gości z Gostycyna, nie przełożyło się to jednak na sytuacje bramkowe. Pierwszą groźną sytuację stworzyliśmy dopiero w 25 minucie spotkania, do dobrze ustawionego Arkadiusza Fridehla dogrywał Tomasz Mrugalski, strzał głową zdołał odbić bramkarz. W pierwszej części spotkania mieliśmy jeszcze tylko groźny strzał z dystansu Tomasza Mrugalskiego. W drugiej części meczu odważniej zaatakowali goście, przedostali się nawet kilka razy w nasze pole karne jednak za każdym razem w ostatniej chwili sytuację ratowali obrońcy. Nam udało się stworzyć kilka groźnych sytuacji. Jako pierwszy na bramkę rywala uderzał Jakub Bratz, wprowadzony na boisko tuż po przerwie, jego strzał lewą nogą przeleciał jednak minimalnie obok bramki. Bliski strzelenia bramki był także Dawid Kobus, który po rozegraniu krótko rzutu rożnego, świetnie w polu karnym minął dwóch rywali jego strzał wylądował jednak na poprzeczce. W ostatnich 20 minutach mieliśmy dużą przewagę, nie przekładało się to na bezpośrednie sytuacje bramkowe, mieliśmy jednak sporo rzutów wolnych i rożnych. Po jednym z rzutów wolnych zdobyliśmy zwycięską bramkę. Piłkę dośrodkowywał Sławomir Gołąbek, a bramkę głową zdobył Tomasz Mrugalski. Po kilku minutach powinno być 2:0, prawą stroną przedarł się Dawid Chmarzyński, dograł świetnie do Dawida Kobusa, ten minął jeszcze rywala i oddał mocny strzał, z którym szczęśliwie poradził sobie bramkarz gości. 

Przed nami kolejne spotkanie wyjazdowe, w którym zmierzymy się Victorią Koronowo. Początek meczu w niedzielę o godzinie 16.00.

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję