A-klasa - kolejka: 4 LKS Kamionka Kamień Krajeński - Grom Więcbork

Utworzono: 04 wrzesień 2016
LKS Kamionka Kamień Kraj. lks kamionka kamien krajenski srednie 1:0 grom wiecbork srednie Grom Więcbork

Derby dla nas!

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, chociaż gra na pewno nie zachwyciła kibiców. Było mało sytuacji podbramkowych, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Jedyną groźną sytuację w tej części spotkania mieli goście po rzucie rożnym, po którym minimalnie przestrzelił A. Bilicki. My nie dość że nie zagroziliśmy poważnie bramce Gromu to jeszcze tuż przed przerwą straciliśmy kapitana. Z powodu skręcenia stawu skokowego boisko musiał opuścić Bartosz Lepak. W drugiej części spotkania działo się już więcej pod bramkami. Kilka groźnych dośrodkowań Gromu w ostatniej chwili zdołali wybić nasi obrońcy. Goście z Więcborka próbowali również strzałów z dystansu jednak uderzenia były zbyt słabe żeby zaskoczyć Karola Sowińskiego. W naszym zespole zagrożenie stwarzał Wojciech Steinborn, który kilka razy lewą stroną przedarł się w okolice pola karnego rywali. Po chwili lewą stroną ładnie podłączył się Mateusz Balcer, otrzymał dokładne podanie od Szymona Tusznio, dograł piłkę w pole karne. Tam Arkadiusz Fridehl uprzedził obrońcę i strzałem lewą nogą umieścił piłkę w bramce. Dogodną sytuację na podwyższenie prowadzenia miał także Jakub Bratz. Dobrze opanował piłkę tuż przed polem karnym, ładnym zwodem ograł obrońcę i zdecydował się na strzał z lewej nogi, z którym poradził sobie M. Kunek. W samej końcówce w dobrej sytuacji znalazł się Dariusz Spica, który wykorzystał zawahanie przeciwników i doszedł do piłki w polu karnym jako pierwszy, Jego strzał z lewej nogi okazał się jednak minimalnie niecelny. Wynik do końca nie uległ już zmianie i mogliśmy cieszyć się z drugiego zwycięstwa w tym sezonie.

Na kolejny mecz udamy się do Dobrcza, początek spotkania w sobotę o godzinie 15.00.

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję