A-klasa - kolejka: 2 LKS Kamionka Kamień Krajeński - Sparta Przysiersk

Utworzono: 23 sierpień 2016
LKS Kamionka Kamień Krajeński lks kamionka kamien krajenski srednie 0:0 sparta przysiersk srednie Sparta Przysiersk

 Remis w meczu do jednej bramki!

W drugim meczu nowego sezonu zdobyliśmy 1 pkt. W sobotnie popołudnie podejmowaliśmy na własnym boisku Spartę Przysiersk. Goście od początku spotkania grali na czas, próbując utrzymać korzystny dla siebie remis. Niestety wykonali swój plan w 100 %. 

Spotkanie zaczęliśmy od zdecydowanych ataków na bramkę gości. Już w jednej z  pierwszych sytuacji wywalczyliśmy rzut rożny, zagrana piłka była minimalnie za wysoka i strzał głową Tomasza Mrugalskiego przeleciał tuż nad bramką. Kolejna sytuacja była już 100%. Ponownie z rzutu rożnego dośrodkowywał Dawid Kobus, tym razem zagrał idealnie na głowę Szymona Tusznio, piłka ponownie przeleciała nad bramką. Trzeci rzut rożny i trzecia dogodna sytuacja dla naszego zespołu, tym razem dograna piłka trafiła na nogę Tomasza Mrugalskiego, jednak strzał z bliska przeleciał nad poprzeczką. W kolejnej sytuacji na czystej pozycji, 6 metrów od bramki, znalazł się Jakub Bratz, uderzył jednak obok bramki. W kolejnych sytuacjach szczęście cały czas sprzyjało gościom. W pole karne z piłką wbiegał Jakub Bratz, w momencie strzału był ewidentnie kopnięty z tyłu, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia. W kolejnych minutach po rozegraniu piłki z rzutów rożnych strzelali Bartosz Lepak oraz Dawid Kobus. Bliski zdobycia bramki był Dawid Kobus, po którego strzale bramkarz odbił piłkę na słupek i zdołał ją jeszcze złapać na linii bramkowej. Doskonałą sytuację miał jeszcze Tomasz Mrugalski, piłkę w polu karnym zagrał mu Dawid Kobus jednak atomowy strzał trafił w bramkarza.

W drugiej części spotkania graliśmy już bardziej nerwowo, akcję budowane były głównie długimi podaniami co przełożyło się na mniejszą liczbę okazji na strzelenie bramki. Swoje sytuacje mieli jednak Arkadiusz Fridehl, Wojciech Steinborn oraz Dawid Chmarzyński. Niestety w większości strzały były niecelne lub dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz Gości.

Z przebiegu całego spotkania cieszy duża liczba stworzonych sytuacji do zdobycia bramki oraz bardzo pewna gra w obronie całego zespołu przez 90 min. Goście praktycznie ani razu nie zagrozili naszej bramce.

W najbliższy weekend zagramy w meczu wyjazdowym ze Startem Pruszcz. Początek spotkania o godzinie 16.00 w sobotę.  

Liga Żaków

Mały baner

NASTĘPNY MECZ

TABELA

# Zespół M PKT
1 Start Pruszcz 26 63
2 Grom Więcbork 26 59
3 Fala Świekatowo 26 54
4 Victoria Koronowo 26 45
5 Kamionka Kamień 26 44
6 Krajna Sępólno 26 42
7 Rawys Raciąż 26 38
8 Tucholanka Tuchola 26 38
9 GLKS Dobrcz 26 32
10 Dąb Potulice 26 30
11 Tartak Wudzyn 26 27
12 Victoria Niemcz 26 22
13 Myśliwiec Gostycyn 26 19
14 Sparta Przysiersk 26 3

STRZELCY

# Nazwa Gol
1 Tomasz Mrugalski 12
2 Dawid Chmarzyński 9
3 Arkadiusz Fridehl 4
- Dariusz Spica 4
- Bartosz Lepak 4
# Nazwa Żółta kartka
1 Dawid Kobus 6
2 Tomasz Mrugalski 5
3 Mateusz Balcer 4
- Dariusz Spica 4
- Artur Bukowski 4

  Sponsorzy

 
kamien krajenski image001 1 Part Net bs wiecbork pizzeria roberto spica meble szulc

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję